Rusi Part

روسی پارت با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه واردات قطعات الکترونیکی از روسیه توانمند در زمینه واردات انواع قطعات الکترونیکی روسی از جمله انواع کانکتور،رله ،سیم و کابل نسوز روسی و سایر قطعات الکترونیکی روسی با تاریخ تولید جدید به شرط تست و گارانتی در خدمت مشتریان گرامی است.

contact us!

 About Us

روسی پارت با داشتن نیروهای مجرب و متخصص در زمینه واردات قطعات الکترونیکی از روسیه قادر است کلیه قطعات الکترونیکی روسی شما را با بهترین کیفیت و کوتاهترین زمان از کشور روسیه تامین و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

Rusi Part Group

برای آشنایی بیشتر و معرفی قطعات الکترونیکی روسی میتوانید به فروشگاه آنلاین قطعات الکترونیکی روسی پارت مراجعه و اقدام به خرید فرمایید . در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با قطعات الکترونیکی روسی پارت و مشاهده خریدهای روزانه ما از شما دعوت بعمل می آوریم به کانال اینستاگرام روسی پارت بپیوندید و ما را دنبال کنید.

Our Instagram

Rusi Part Services

  • تامین از منابع معتبر
  • قطعات با کیفیت
  • در کوتاهترین زمان
  • با گارانتی تست و مرجوع در صورت درخواست مشتری
  • بسته بندی مناسب
Call us

Rusi part

تیم بازرگانی روسی پارت همواره در تلاش است قطعات الکترونیکی روسی را از منابع معتبر در کوتاهترین زمان فراهم آورده و اعتماد مشتریان خود را جلب کند از دستاوردهای روسی پارت همکاری با سازمان ها و کارخانجات معتبر بوده و در کارنامه درخشان خود همواره مورد تایید مشتریان خود بوده و خواهد بود.